1.6 naft gjendja perfekte viti 2012

0 LEK

Shitet nga: Golf 30 Sht 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume ekonomike,ne dt 15.09.19 i jane ber te gjitha sherbimet!vaj,filtra,ferrota,4 goma te reja,
shitet ose nderrohet,me nderrim ka cmim tjeter
Leaflet
Në fillim