Vw golf 3 -1.9 tdi ,me dekumenta.

1 200 EUR

Shitet nga: Lleci 23 Maj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Gjendje shum e mire motorrike dhe vizuale.Shitet per arsyeje mosperdorimi.
Leaflet
Në fillim