Volkswagen Golf 5 2.0 Manual 6+1

4 000 EUR

Shitet nga: Nuja Sot 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Volkswagen Golf 5 2.0TDI
Motorr 2.0 TDI
Makina eshte ne gjendje perfekte si xhenerike , motorrike dhe vizuale (me perjashtim nja 2 gervishtjeve tvogla )
Me letra deri ne korrik 2021
E gatshme per cdo lloj prove,cmimi i diskutueshem..
Leaflet
Në fillim