Golf 5 1.9 naft, I sapoardhur nga gjermania🇩🇪

3 600 EUR

Shitet nga: AE Dje 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 5, 1.9 naft, 5 marsha, viti 2005, NAVI, clima me 2 zona, 10 airbag, abs, esp, sendiljet me ngrohje,xhamat elektrik, pasqyrat elektrike dhe me ngrohje, bagazhiere me 6 cd, tapiceri isofix shum te paster, limitator shpejtesie,187 mije km, bord kompjuterik, 2 celsa, larje feneresh,4 goma te reja 100%,dritat auto etj, makina ne gjendje te shkelqyer e sapoardhur nga GJERMANIA, e gacme per cfardolloj prove, cmimi 3600€ i diskutushem, 📞0693822733, ju lutem vetem telefonata serioze jo humbje kohe flm
Leaflet
Në fillim