VW Golf

4 500 EUR

Shitet nga: Wozvagel 19 Nën 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet golf 5 vitit 2008 1.9 TDI. Makina eshte ne gjendje super si motorike dhe xhenerike klm 192622 orighinale.me dekumenta te paguara.disqr nr 17 me goma 80%.Makina i jane ndruar vaj filtro .makina ska nevoj per asgj.Cmimi 4500 euro i diskutueshem.Mundesi dhe ndrim me c clas 2006
Wozvagel
0694489785
Leaflet
Në fillim