Vw Golf V 1.9 TDI

Shitet nga: Almir Sot 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
VW Golf 5, viti 2006, 1.9 TDI, 199.000km,kambio manuale 6+R, shume makine e paster, ne gjendje te mire motorike xhenerike dhe estetike, goma dimerore ne gjendje shum te mire. Ngjyra blu e erret.
Me dogane te paguar.
Cmimi 4300€ i diskutueshem
0697392009
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim