GOLF

Shitet nga: GOLF Sot 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 LEK

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
SHITET VW GOLF 3 - 1.4 BENZINE (1391cc). E MIREMBAJTUR DHE E PASTER JASHTE E BRENDA. EKONOMIKE NE KONSUM ~ 6.5L/100KM. SHERBIMET E KRYERA KU DISA JANE BERE SE FUNDMI DHE CDO PJESE ORIGJINALE E VW. RADIATOR MOTORRI & KALORIFERI I VENDOSUR I RI. FERROTA PARA-PRAPA. KAVO E FRENAVE TE DORES. AMORTIZATORE ETJ. STOPAT E ERRESUAR. XHAMI I PASEM ME PERDE. VAJI/FILTRAT TE NDERRUAR. LETRAT DERI NE PRILL 2020. BATERIA E RE E VENE NE 13-08-2019 ME 1 VIT GARANCI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim