Vw polo viti 1999

1 200 EUR

Shitet nga: SERXHIO CAUSHAJ 13 Qer 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Eshte nje makine ne gjenedje shume te mire.
Me duhet ta shes per arsye ekonomike.
Letrat jan te sapo bera gjithashtu dhe kualidimi.
SERXHIO CAUSHAJ
0699835005

WhatsApp:
0699835005
Në fillim