VW GOLF 5 1.6 BENZIN 6+1 MARSHE

0 EUR

Shitet nga: GOLF 5 Sot 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
SHITET GOLF5 1.6 BENZIN MOTORR FSI ME 6+1 MARSHE NE GJENDJE TE MIRE MITORRIKE DHE XHENERIKE MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGIM
Leaflet
Në fillim