VW Golf 4

1 300 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: miri 14 Tet 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
kam dhe nje reno grade 1.9 shum ekonomik sapo jan bere sherbimet dhe letrat dhe shum komode dhe e paster ju mirpresim
Leaflet
Në fillim