U SHIT

3 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 27 Tet 08:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
 Mercedes A180CDI Automat 2014 0 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
U SHIT 3 300 EUR
U SHIT 6 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf IV 1.9 T(DI)e kuqe 6+1marshe 130Kuaj fuqi!super e shpjejte dhe ekonomike! me letra te paguara per 1 Vit!204Mije KM! Viti dhjetore 2003!Makina disponon clima tronic (funksionale) Navigator i madh Kamera indietro USB AUX Memory Cart bluetooth,ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes) 8 airbag antifurt origjinal me alarm dhe mbyllje qendrore me pult disqe alumini origjinale etj...gjendja perfekte! MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” FALEMINDERIT!
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 400 EUR
U SHIT 3 100 EUR
❌E SHITUR❌ 3 800 EUR
U SHIT! 4 750 EUR
Në fillim