U SHIT

4 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 17 Tet 11:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 6 500 EUR
U SHIT 3 800 EUR
U SHIT 2 500 EUR
U SHIT! 3 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar dhe e sapo targuar me cdo gje te paguar per 1 vit! 231Mije KM origjinale!Makina disponon kasetofon me Bluetooth Memory card kondicioner ESP (sistem antirreshkitjes ABS antifurt origjinal me alarm Disqe alumini Origjinale me goma 80% etj Makina eshte ne gjendje perfekte!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 600 EUR
U SHIT 4 300 EUR
❌E SHITUR❌ 6 400 EUR
U SHIT 4 900 EUR
Në fillim