U SHIT

3 100 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 04 Maj 20:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 8 600 EUR
U SHIT! 5 900 EUR
U SHIT 6 200 EUR
❌E SHITUR❌ 5 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet volkswagen Golf IV 1.9 TD(I) e kuqe i sapo ardhur me dogane te paguar dhe i sapo targuar me letra per 1 vit!227 Mije KM origjinale Makina disponon Kondicioner (funksional) Baxha xhami funksionale disqe alumini origjinal goma pothuajse te reja 4 xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 2 800 EUR
U SHIT 1 800 EUR
U SHIT 4 800 EUR
U SHIT 2 900 EUR
Në fillim