U SHIT

3 100 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 15 Jan 18:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 6 200 EUR
U SHIT 2 500 EUR
U SHIT 1 900 EUR
U SHIT 3 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf IV Higtline 1.9 TD(I) e kuqe viti dhjetore 2003 e sapo ardhur me dogane te paguar DHE E SAPO TARGUAR TAKSA SIGURACION DHE KOLAUDIM PER I VIT! 208Mije KM Makina disponon Clima tronic (funksionale) ABS ESP (sistem antirreshkitjes) 4 xhama elektrik pasqyra elektrike antifurt origjinal me alarm disqe alumini origjinal goma 80% MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 1 EUR
U SHIT 6 800 EUR
U SHIT 3 100 EUR
“E SHITUR” 3 400 EUR
Në fillim