U SHIT

2 950 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 18 Korr 16:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 900 EUR
U SHIT! 3 650 EUR
U SHIT 4 900 EUR
❌E SHITUR❌ 5 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Golf 4 1.9 TD(I) e kuqe model Higt Line e vitit tetore 2003 me dogane te paguar E SAPOTARGUAR ME CDO GJE TE PAGUAR PER NJE VIT e sapoardhur ne gjendje perfekte clima tronic funksionale bagazhier me 6 CD player origjinale abs 8 airbag antifurt origjinal me alarm fabrike disqe alumini origjinal te higt line goma 80% 4 xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje etjMUND TE NA VIZITONI NE FACEBOOK OSE INSTAGRAM AUTO BEU.FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 6 400 EUR
U SHIT 4 300 EUR
❌E SHITUR❌ 6 200 EUR
❌E SHITUR❌ 5 700 EUR
Në fillim