U SHIT

2 840 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 15 Qer 10:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 7 800 EUR
❌E SHITUR❌ 7 800 EUR
U SHIT 4 200 EUR
U SHIT 3 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf IV 1.9 TD(I) e kuqe e sapoardhur me dogane te paguar super gjendje!disponon clima digitale funksionale!ABS 8 airbag antifurt origjinal me alarm 4 xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje disqe origjinale volkswagen me goma pothuajse te reja etj
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 6 500 EUR
U SHIT 2 500 EUR
❌E SHITUR❌ 5 600 EUR
❌E SHITUR❌ 5 700 EUR
Në fillim