U SHIT!

2 825 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 29 Maj 11:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 100 EUR
U SHIT 5 900 EUR
U SHIT 2 100 EUR
❌E SHITUR❌ 1 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf IV 1.9 T(DI) e kuqe 6+1 marshe e sapoardhur me dogane te paguar viti tetore 2003 shum e shpejte dhe ekonomike pasi kambio me 6 marshe ecen shum lirisht makina disponon clima digitale funksionale!ESP sistem antirreshkitjes ABS 8 airbag antifurt origjinal me alarm 4 xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje kasetofon me USB disqe origjinale volkswagen me 4 gama te reja!etj
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 800 EUR
❌E SHITUR❌ 4 700 EUR
U SHIT! 5 900 EUR
U SHIT 2 900 EUR
Në fillim