U SHIT!

2 950 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 09 Tet 13:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 300 EUR
Okazion!Peugeot 207 Gaz-Benzine 2010 2 900 EUR
❌E SHITUR❌ 6 800 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Golf IV 1.9 TD(I) viti nentore 2003 e sapoardhur me dogane te paguar DHE E SAPOTARGUAR ME CDO GJE TE PAGUAR PER NJE VIT! 193mije KM origjinale makina disponon clima digitale funksionale kroskot kromato origjinal ESP sistem antirreshkitjes 8 airbag ABS Antifurt origjinal me alarm fabrike Disqe alumini origjinale goma pothuajse te reja etj makina eshte ne super gjendje gati per cdo prove! MUND TE NA VIZITONI NE INSTAGRAM AUTO BEU.FALEMINDERIT CMIMI SHUM PAK I DISKUTUESHEM!
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 500 EUR
Okazion!Peugeot 207 Gaz-Benzine 2010 2 900 EUR
❌E SHITUR❌ 4 400 EUR
U SHIT 3 900 EUR
Në fillim