SHITET

3 700 EUR

Shitet nga: erald 04 Sht 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 5.
Ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike
Xeno bi-xeno
Ekran golfi
Tapicerine zeze
Xhama te zinj
Dritat e kroskotit led
Letrat deri ne shkurt 2021
Cmimi i diskutueshem.

E gatshme per cdo lloj prove.
Leaflet
Në fillim