U SHIT

1 EUR

3 500 EUR

Shitet nga: AUTO ''BEU'' 18 Pri 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet Golf IV 03 motorr tip i ri si i golfit 5 me dokumenta shqiptare te paguara kambio automatike dhe tip-tronic +- clima digitale bord compiuter 4xhama elektrik dhe pasqyra elektrike navigator satelitor disqe alumini origjinal esp sistem antirreshkitjes etj...
AUTO ''BEU''
0699999999
Leaflet
Në fillim