Golf gaz

2 800 EUR

Shitet nga: Ernest 31 Korr 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
Golf
Makina do 2 gomat e pasme taksat do ja paguaj une ne 8 gusht dhe do i kete per 1 vit ngjyra eshte e zeze MAT konsumon 600 lek gaz per 100/km ( konsumon 11 litra per 100/km ) freksionin sapo e kam bere dhe ska pasur difekte si makin
Leaflet
Në fillim