Golf 6

5 900 EUR

Shitet nga: XxX Dje 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Golf 6 FULL 2.0 TDI
Nafte, Viti prodhimit 2009, Kambio Manuale, 234 mi km Origjinale .Makina eshte shume ekonomike ne harxhim 4.0L ne Autostrad dhe 6.4L ne Qytet. VW Disqe 17 4 Goma te Reja 80 % Origjinal Klima Tronic Bizonale, 2 Çeles origjinal, 4 Xhama elektrik, Pasqyra elektrike, Kompjuter Bordi, Komanda ne Timon, Fentinebje ne kthes etj....Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike shum e paster me te gjitha sherbimet e bera.
Makina eshte e sapoardhur me dogan te paguar gati per targa.
Leaflet
Në fillim