golf 5

4 500 EUR

Shitet nga: vullnet 02 Tet 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Makina ka nje motor 1.6 benzin/gaz esht ne gjendje shum te mir pune dhe esht gati per cdo lloj prove nga ju.Targuar ne Prill 2020. Arsyeja e shitjes esht emigrimi.
vullnet
0692040442
Leaflet
Në fillim