Golf 5 Goal U

4 700 EUR

5 250 EUR

Shitet nga: Krist 22 Qer 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet Golf 5 —2007.Motorr 1.6 Benzin-gaz ....200240 KM originale ...Gazi Marka land irenzo i fabrikuar ne Itali.Me letra te paguara —targa AA. Shum e paster brenda dhe jasht sensor parkimi—kamer.Disqe alumini me goma 100%te reja tapiceri te paster 10 airbag (esp kunder rreshkitjes) sistem frenimi abs..clima dixhitale,baxha xhami,nav usb ,aux ,bluetooth..2 celsa me mbyllje qendrore me antifurt perde ulje ngritje liber sherbimi etj...
Leaflet
Në fillim