Golf 5 2.0 nafte

3 200 EUR

Shitet nga: XxX Dje 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Makina esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike. 263 mi km me dogan te paguar cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim