GOLF 5 1.9 tdi sapo ardhur , me dogan te paguar

3 500 EUR

Shitet nga: Jurgen Dje 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 5 1.9 tdi , e sapo ardhur me dogan te paguar
Kambio manual 5+1 , makina esht ne gjendje shum te Mire Motorrike , xhenerike , estetike. Sherbime te bera ne koh. Me 240 mij kilometra (ORIGJINALE) te certifikuara me dokument. Te gjitha funksionale. Klima ne 2 zona, radio origjinale, pilot automatik , xhama eletrik , disqe alumini , 4goma te reja , shum e paster nga jasht dhe brenda. Cmimi 3500€ i diskutushem. Makina vetem shitet. E gacme per cdo lloj prove dhe cdo lloj kontrolli. 0695281017. Per makina te ndryshme. Auto_jurgen autostrada Kavaje -Rogozhine km 4.
Jurgen
  Online
0695281017
Leaflet
Në fillim