❌E SHITUR❌

4 400 EUR

4 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 18 Tet 19:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 400 EUR
U SHIT 3 800 EUR
E SHITUR 3 800 EUR
❌E SHITUR❌ 4 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf

Shitet Volkswagen Golf 5 Model “GOAL”1.6 benzin gaz impiant Landi Renzo i montuar ne itali I sapo ardhur me dogane te paguar!224Mije KM origjinale me garanci!Viti 2008 Makina disponon Kambio Manuale Pilot Automatik (Cruise Control) kasetofon me CD Player MP3 AUX dhe DVD Bluetooth sensore drite sensore shiu disqe alumini origjinal 4 Goma te reja Clima tronic bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)Etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 900 EUR
U SHIT 5 800 EUR
U SHIT 4 200 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
Në fillim