❌E SHITUR❌

4 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 16 Gush 20:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 600 EUR
Okazion!Toyota Corolla 1.4D-4D Automat Diesel 06 4 400 EUR
U SHIT! 2 800 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf

Shitet Volkswagen Golf V 2.0TDI i sapo ardhur me dogane te paguar dhe e sapo targuar me letra per 1 Vit!192Mije KM!Makina disponon tapiceri lekure shum e paster Timon Druri Clima tronic bi zona (funksionale) ESP (sistem antirreshkitjes ABS antifurt origjinal me alarm Disqe alumini Origjinale me goma 80% etj Makina eshte ne gjendje perfekte!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit cel 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 400 EUR
U SHIT 5 900 EUR
❌E SHITUR❌ 6 900 EUR
U SHIT 4 800 EUR
Në fillim