❌E SHITUR❌

3 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 24 Korr 21:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 100 EUR
U SHIT 3 850 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
U SHIT 3 100 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf IV OCEAN 1.9 TDI I Sapo ardhur ngja Gjermania!205Mije KM origjinale me liber sherbimi gjerman dhe TUV Gjerman (kolaudim)Viti nentore 2006! Makina disponon kondicioner funksional)ABS 8 airbag ESP(sistem antirreshkitjes)antifurt origjinal me alarm dhe mbyllje qendrore me 2 celesa 4 goma te reja te sapo vendosura...gjendja e makines perfekte! MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” Cel: 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 3 500 EUR
E SHITUR 3 800 EUR
U SHIT 2 800 EUR
U SHIT! 2 800 EUR
Në fillim