❌E SHITUR❌

2 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 23 Gush 12:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 300 EUR
Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel 08 Sapoardhur! 3 000 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
U SHIT 6 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 TD(I) e kuqe me letra te sapo paguara per 1 vit!Viti tetore 2003 Makina disponon clima tronic (funksionale) ABS 8 airbag antifurt origjinal me alarm dhe mbyllje qendrore me pult (2 celesa me pult) disqe alumini origjinale 4 goma te reja te sapo vendosura...gjendja e makines perfekte! MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
Okazion!Super Ford Focus 1.6 Diesel 2010 “Full” 4 800 EUR
U SHIT 3 200 EUR
U SHIT 5 600 EUR
U SHIT! 4 700 EUR
Në fillim