VW golf 1.6 benzin + gas Automatike

2 900 EUR

Shitet nga: Lenci 05 Korr 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Makina sapo eshte targuar ,impianti i gazit i ri me 2 vjet garanci dhe sherbimet e kryera
Leaflet
Në fillim