OKAZION GOLF 5 look GT‼️

3 700 EUR

Shitet nga: Denis 24 Sht 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 5 1.9 nafte ne gjensi shume te mire mororrikw dhe xhenetike vollantin e ka super,navi te madh look GT i ka diqet e golf it 7
Leaflet
Në fillim