Golf Gti 2010 okazion

0 EUR

Shitet nga: Elio 30 Nën 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Golf Gti 2.0//
Kamio:Automatike
viti:2010
km:144.000
Marmitar me zhurem Ak47
Baxho Xhami
Stag:2
Xhamat T paguar me leje.
Makina esht n gjendje shum t mir motorrike dhe estetike.nuk ka nevoj per asnj lloj sherbimi.
Cel:0685444451
Cmimi:i disk
Leaflet
Në fillim