Golf 5 1.9 tdi

3 000 EUR

4 200 EUR

Shitet nga: Golf 08 Korr 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Okazion golf 5 1.9 tdi motor i thjesht shum ekonomike ne gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike cmimi okazion 4200€..per info kontaktoni ne nr e tel.
Leaflet
Në fillim