VW Golf 7 dizel

12 000 EUR

Shitet nga: alex 27 Maj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 7 1.6 tdi manual i vitit 2013 super ekonomik start stop ne semafor shitet 12 000 € dhe ndrrrohet nr tel 0695333336 vetem watssap
Leaflet
Në fillim