Golf4 okazion

0 LEK

Shitet nga: Golf 4 08 Korr 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet Golf4 , motorr 1.4 benzinë kamio manuale.
Me të gjitha shërbimet e bëra si pjesë xhenerike dhe ato motorrike , gomat100% , klima, abs ,mbyllje me komandë, hapje mbyllje xhamash elektronike . Çmimi i arsyeshëm .
Numër kontakti 0684863321 si dhe 0683272409 ...
Golf 4
Leaflet
Në fillim