GOLF 7 1.6 TDI 2016

11 000 EUR

Shitet nga: Autoshitje24 Dje 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
✅SHITET-VW GOLF 7 2016
✅1.6 TDI BlueMotion
✅cmimi 11000€ i diskutueshem
✅220.000-KM Origjinale me liber sherbimesh
✅Disqe alumini goma te reja
✅Sendiljet me ngrofje
✅Sistemi auto-hold
✅Frenat e dores elektrike
✅Sensor parkimi para-mbrapa
✅Sensor dritash
✅Sensor shiu
✅Larse fenerash
✅Fiket ndizet ne semafor
✅Trekendesh rreziku ne pasqyra
✅Sensor presjoni gomash
✅DVD, Mp4, Aux, Memory-Card, Ekran me Touch-Screen
✅Ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe vizuale
Per me shume na kontaktoni ne inbox ose ne nr e tel 0672742909
Autoshitje24
0672742909
Leaflet
Në fillim