Golf 5

4 500 EUR

Shitet nga: Mario 26 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Marka : Golf 5 (1.9 TDI )
Viti : 2006
Kambio: Automatike (DSG)
Goma te reja
2 celsa perkates
Letrat e prera deri ne SHKURT 2021
Shum e paster nga ana estetike dhe xhenerike mund ta kontrolloni ku te doni ne cdo servis nga ana juaj
Cmimi :4500€
Cel : 0685748777
Leaflet
Në fillim