WV GOLF 5 GOAL AUTOMATIKE

5 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Andi 02 Mar 12:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
TOYOTA YARIS 1,4 DIESEL 4 300 EUR
Mercedes-Benz C 220 avandgarde 9 500 EUR
Mercedes-Benz SPRINTER 313 0 LEK
Mercedes- Benz E 250 CDI AVANDGARD 14 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
WV GOLF 5 GOAL 2.0 TDI VITI 2006 KAMBIO AUTOMATIKE DSG SENSORE PARKIMI DRITA XENON NAVIGATOR 181000 km ORIGJINALE !!!! E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA e gateshme per cfaredo lloj prove DOGANE DHE TVSH E PAGUAR 5800€ pak i diskutueshem
Andi
Makina te importuara nga gjernania ne gjendje perfekte.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
durres Tregoje në hartë
0695656636
Leaflet
Mercedes-Benz C 220 avandgarde 9 500 EUR
Mercedes-Benz E 300 15 700 EUR
Mercedes-Benz SPRINTER 313 0 LEK
Mercedes- Benz E 250 CDI AVANDGARD 14 700 EUR
Në fillim