Vw golf benzin gaz

2 600 EUR

Shitet nga: Golfi 06 Qer 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet vw golf 1.6 benzin gaz viti prodhimit 2001me dogane te paguar ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike
Leaflet
Në fillim