VW Golf 5 automat

5 300 EUR

Shitet nga: egi 04 Pri 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..e sapoardhur nga italia..e gatshme per c'do lloj prove..cmimi:5300 euro.pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim