VW Golf 5 1.9 TDI 2009 me Dogan

4 600 EUR

5 800 EUR

Shitet nga: AD Sot 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
Shitet VW Golf station 1.9 TDI
Viti 27/09/2009 Me dogan te paguar gati per targa gjithcka funksionale. Makina eshte ne gjendje shum e mire Motorrike Gjenerike Shume Ekonomike. Me sensora parkimi Para dhe Mbrapa. ESP/ABS/Air Bag/pilot automatik/ Aux lidhje me telefonin komanda ne timon kompjuter ne kroskot. Me KlimaTronike sendilje me ngrohje. Drita Ksenon bi-Ksenon me robot pershtates sipas terrenit. pasqyra elektrike . Ganxh per terheqje etj .
Xhama te zi me leje
AD
  Online
0698808644
Leaflet
Në fillim