VW Golf 5 -07 Kambio Automatike DSG

5 400 EUR

Shitet nga: Golf 24 Mar 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 24 280 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
VW GOLF 5 1.9 TDI -VITI PRODHIMIT 2007-159960 KM ORIGJINALE
- KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIKE ( MODEL DSG )-Ngjyrë E ZEZE- CD-MP3-Klima DIGITALE
-XHAMA ELEKTRIKE( Para dhe Mbrapa),-(SRS), ABS,-TIMON HIDRAULK-GOMA POTHUAJSE TE REJA-MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MEKANIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE,E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
CMIMI 5400 EURO...CEL: 0693300778
Leaflet
Në fillim