VW Golf 4 super gjendje

0 EUR

Shitet nga: Neri 16 Gush 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet golf 4 viti 2002-2003motorr 1.9 DI e kuqe ,ngjyre gri miu,disqe alumini,kondicioner,abs,timon hidraulik,4 xhama elektrik,ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike,5 porta,mbyllje me pult,shume i paster nga brenda dhe jashte,me dogane te paguar
Leaflet
Në fillim