SHITET OKAZION GOLV V 2006!

4 400 EUR

Shitet nga: Igli 04 Pri 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf

SHITET OKAZION GOLV V 2006!
1.9 manual 2006 177.000km
Letra der n shkurt 2019
Sherbimet tgjitha tbera goma t reja
Do largohem nga shqipria dhe shitet per arsye emigracioni!
4400€ i diskutushem pasi te shikohet nga afer.
0697127499
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione