Shitet golf 5

4 700 EUR

Shitet nga: mario 26 Shk 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
makina i ka te gjitha sherbimet e kryera disponon motorr 2.0 naft dhe eshte gati per cdo prove cmimi:4700euro pak i diskutueshem
Leaflet
Në fillim