Shitet Golf 5

3 500 EUR

Shitet nga: Flori 12 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 5 me targa shqiptare me letra deri me gusht 2020 te paguara taksat kualidim dhe siguracion.
Leaflet
Në fillim