Shitet golf 4

2 350 EUR

Shitet nga: Golf 09 Korr 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet golf 4 td-i tkuqe letrat te sapo prera makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike esht shum ekonomike. Makina ndodhet ne durres.
Nr 0694472571
Leaflet
Në fillim