Okazion vw Golf 4

2 250 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: Golf 13 Maj 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet vw Golf 4 1.6 Benzin-gaz..makina esht ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..shum ekonomike dhe e shpejt..dokumenta te rregullta der ne dhjetor 2018..kondicioner xhama elektrik..cmimi 2250 € i diskutueshem.flm
Leaflet
Në fillim