Golf5-4200€-viti 2007-1.9 diesel-me volant te ri

4 200 EUR

18 880 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Flori 25 Nën 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj

From
Advertiser
Viti
2007
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Golf / VW Volkswagen
Modeli
Golf
Golf 5,1.9 nafte,super gjendje motorrike dhe xhenerike,nuk ka nevoje per asnje sherbim me volant te ri, i sapoardhur nga Gjermania, e gatshme per cdo lloj prove me servis,me targa shqiptare me letra te paguara deri ne gusht 2020,xhama elektrike,kondicioner,sendilje me ngrohje etj.0693631666
Leaflet
Në fillim